אונט

איך זה *באמת* מרגיש
רכשתי את האונט בלי לחשוב פעמיים. הייתי סקרנית ומלאת ציפיה ללמוד איך ייראו יחסי המין שלנו איתו. היחסים שלנו טובים ומספקים, ועדיין רציתי לראות מה יקרה כשהאונט יסיר את החשש שלי שבנזוגי הרגיש, המודע והענקי יחדור עמוק מדי בטעות ויכאיב לי. עונג בלי חשש מכאב? לוקחת!
הוא ענד את שלוש הטבעות של האונט. מהצד שלי, החדירה בתוספת האונט היתה מענגת מאוד. קודם כל, הייתי רגועה לגמרי. כצפוי, החדירה הגיעה לאיזור לא מכאיב בתוכי. אבל חיכתה לי הפתעה: טבעות האונט עצמן, הגמישות והרכות, התחככו בעדינות בכניסה אל הנרתיק שלי והתוספת הזאת העיפה אותי לאורגזמה מטורפת. מסתבר שהחיכוך הזה בכניסה ממש ממש נעים לי.

מהצד שלו, זה היה רק "בסדר". הטבעות לחצו עליו ואפילו שנראה שלא נעשה לו נזק, הוא היה מודאג מהלחץ. הוא הרגיש את החדירה רק באיזור שהיה מחוץ לאונט, כלומר בראש הפין. אבל זה היה דווקא טוב, כי החלק הזה הוא הכי רגיש לעונג מבחינתו, אז יצא שהחוויה לימדה אותו משהו מעניין על עצמו - הוא לא זקוק לחדירה עמוקה כדי להנות.
שכבנו כמה פעמים עם האונט. אני המשכתי לראות כוכבים מרוב עונג והוא המשיך לחשוש. הוא לא היה רגיל וגם לא התרגל, אז החלטנו להשתמש באונט רק מדי פעם, בשבילי. בשאר הזמן, פשוט נהננו מהשיעור שלמדנו מהאונט - הוא הקפיד לחדור רק באיזור הכניסה לנרתיק. לא רק שהחלק הזה מטריף אותי, הוא גם נמצא רחוק מאיזור הכאב שלי, כולל את נקודת הג'י כמובן, ובו זמנית מלא בבליטות מעניינות שמתייחסות יפה לראש הפין שלו, שרגיש לעונג. 
האונט עזר לנו להתקרב רגשית. הוא חש על בשרו מה זה לשכב בזמן שיש חשש מכאב או מנזק - וזו החוויה הקבועה שלי ביחס לסקס, כאישה בכלל, וכמי שבאופן ספציפי קטנה ממנו. 
אני, לעומת זאת, הבנתי אותו: איזה כיף לעשות סקס שלא מפחיד אותי! בוא נעשה סקס שלא מפחיד אותי כל הזמן! אה... אתה מרגיש מורכבות מסויימת לגבי זה. טוב, בוא נמצא פתרון שמתאים לשנינו. לא רע בסך הכל.

אני חושבת שאונט צריכים לפתח מוצר לגברים ענקיים. כרגע יש רק one-size. ובכל מקרה, לדעתי היצרנים צריכים לכלול בדף ההסברים אזהרות או הרגעות מפורטות 
עדכון מ"נשיותי" - עכשיו כבר יש אונט גדול יותר, ואנחנו ממליצות עליו לכל מי שחושש.ת שהאונט הקלאסי יהיה לוחץ ומפריע
אמ;לק: מרוצה מאוד. שיפר מאוד את חיי המין שלנו. יש לו חסרונות קטנים אבל סה"כ מרוצה

סקס יותר משוחרר:
לפני הOhnut, היו לזוגתי כאבים מסוימים (שאני לא ממש יכול לדמיין ובטח לא להסביר; סורי, חסרים לי האיברים המתאימים). אז כדי שיהיה לה יותר כיף, ניסינו כל מיני דברים כמו להיכנס רק בזוויות מסוימות או בעומק מסוים. זה דרש ממני יחסית הרבה ריכוז (ואקרובטיקה), ועדיין, אם הייתי מאבד ריכוז, הייתי בטעות מכאיב לבת הזוג שלי בצורה לא טובה. זה מצב די גרוע, וזה הדבר הכי חשוב שנפתר בעזרת הOhnut.
אני וזוגתי דיברנו על הנושא ומצאנו כל מיני פתרונות ותנוחות, אבל זה דורש שרירים וקורדינציה שלא טריוויאליים לי, ודרש הרבה ריכוז כדי לא לטעות ולהכאיב.
הפתרון של הOhnut נותן לי הרבה יותר חופש להתרכז בדברים שאני רוצה להתרכז בהם ולזוז באופן שנוח לי יותר לזוז.
זה לא במקום לדבר על מה נעים וכיף לכל אחד מהצדדים וכו׳. באותו הזמן - אני אישית מעדיף את הפתרון של הOhnut + תקשורת על פני מה שהיה קודם
 

בכמה טבעות אנחנו משתמשים?
בדרך כלל 3. יצא לנו לנסות גם 2.

כניסה עד הסוף:
יש חווית סיפוק בשבילי ב״להיכנס עד הסוף״ שחששתי שתיפגע עם Ohnut, אבל היא לא נפגעה. כשהOhnut ״מתנגש״ בבת הזוג שלי, זה עדיין ממש כיף והגוף שלי מפרש את זה בתור חוויה דומה


לוחץ?
הOhnut קצת לוחץ לי, אבל בקטע "בסדר". אני גם קצת אוהב שלוחצים לי על הזין במידה מסוימת, אז יש בזה גם אלמנט חיובי. עדיין, אם הייתי יכול לבחור, הייתי מעדיף Onut רחב יותר בכמה מילימטרים (עדכון מ"נשיותי": עכשיו יש כזה, גם אצלנו! Ohnut Wider)

מפריע לגמור? לא.
גם מזה חששתי. השתמשתי בעבר בטבעות שמתלבשות על הזין ויש להן מנגנון רוטט. חשבתי שזה יהיה מגניב. בפועל זה לחץ לי מאוד, וגם הפריע לי לגמור. זה היה ממש לא נעים. הOhnut יותר נוח בהרבה.

אחרי שאני גומר:
ואחרי שהזין מתרכך, הOhnut לוחץ עלי בצורה שנהיית לא נעימה. בערך 10-30 שניות אחרי שאני מסיים לגמור (קשה להעריך זמנים מדוייקים, סורי!) והזין שלי מתרכך יותר ויותר - הלחץ נהיה כזה שממש לא נעים לי ואני ממש רוצה להוריד את הOhnut.
זה אומר שאני לא אשאר בפנים הרבה זמן אחרי שאני גומר (חבל). התרגלתי לצאת כמה שניות אחרי, ולהוריד אותו.

אנקדוטה משעשעת:
שמתי לב מתישהו שהסתכלתי על הOhnut והזיקפה שלי התגברה. כנראה שבסך הכל, יש לי אסוציאציה חיובית ממנו 🙂
תהנו


 
x

#{title}

#{text}

#{price}